We Are The Champions

U Šibenskom kazalištu održana je svečana akademija u povodu Dana učitelja na kojoj su "najučiteljima" dodjeljena priznanja i nagrade. U našu školu dolazi ih čak četiri!!!

Svečana akademija u povodu Svjetskog dana učitelja u Šibenskom kazalištu:
Nagrade za životno djelo dobili su knjižničar Ante Juras iz Osnovne škole “Petar Krešimir IV.” te profesorica matematike Ana Petković iz Osnovne škole “Tin Ujević”.
Kolektivna godišnja nagrada pripala je Osnovnoj školi “Primošten”.
Priznanja su dobili Elijana Trutin (OŠ Brodarica), Manuela Srdarev (OŠ Pirovac), Ana Madunić (OŠ Skradin), Loredana Huljev (OŠ Primošten), Vasja Šupe (OŠ Juraj Šižgorić), Đenka Bobić (OŠ Juraj Šižgorić) i Mara Pervan (OŠ dr. Franjo Tuđman - Knin).
Godišnjunagradu dobili su: Slavica Radić (OŠ Rogoznica), Velibor Janković (OŠ Primošten), Nedjeljko Marinov (ravnatelj OŠ Primošten), Mira Jušić (OŠ Jurja Dalmatinca), Ivana Rupić (OŠ Jurja Šižgorića) te Mirjana Barešin (OŠ Pirovac).U kulturno-umjetničkom dijelu programa nastupila je šibenska sopranistica Nera Gojanović, Šime Maleš, učenik 3. razreda OŠ “Brodarica”, Bruna Bilać i Andrea Radović, učenice, te Boris Plazibat i Kristina Pešić, profesori Glazbene škole “Ivan Lukačić”, Andrija Savić, učenik 7. razreda OŠ “Pirovac”, šibenske balerine te članovi Dramske skupine OŠ Tina Ujevića. Program je vodila naša bivša djelatnica, sada učiteljica u OŠ Tina Ujevića, prof. Meri Pupačić.

Laureati prate svečani program

Loredana Huljev - priznanje

Priznanje - Loredana Huljev, učiteljica razredne nastave iz OŠ „Primošten“ koja je sa svojim učenicima pokrenula mnoge igraonice, čitaonice i projekte, brine o ekologiji i humanitarnom radu.

Velibor Janković - godišnja nagrada

Godišnja nagrada - Velibor Janković, mentor-učitelj likovne kulture iz OŠ “Primošten“. Zavrijedio je nagradu dugogodišnjim radom s učenicima koji su bili na brojnim izložbama, vodi likovnu radionicu, voditelj je učeničke zadruge Maslina, sudjeluje u svim događanjima u školi, ali i izvan nje, dugogodišnji je voditelj likovne radionice na Međunarodnom dječjem festivalu u Šibeniku.

Nedjeljko Marinov  - godišnja nagrada

Godišnja nagrada - mr.sc. Nedjeljko Marinov, ravnatelj OŠ „Primošten“; čovjek vizionar, neumorna energija i kreativnost, pokretač Likovno-literarnog natječaja „Poj riči materinske“, dječjeg festivala „Primoštenski skosović“ i mnog drugih akivnosti učenika i učitelja.

Silvija jadrijević  - godišnja nagrada školi

Nagrada za najbolju školu u našoj Županiji dobiva OŠ „Primošten“ kao škola s najviše
manifestacija, događanja i aktivnosti, u kojoj se učitelji neumorno i samoprijegorno
trude svoje učenike spremati za izazove života. Jedna mala škola s velikim srcem.
Nagradu iz ruku župana Gorana Pauka u ime škole prima Silvija Jadrijević, zamjenica
ravnatelja.
(Tekstovi preuzeti iz obrazloženja povjerenstva za dodjelu priznanja i nagrada)

objavio: Administrator   datum: 7. 10. 2009.