BOŽIĆNA PRIREDBA

U holu škole 21. XII. 2012. održana je Božićna priredba

Lijepa naša domovino.

Školski zbor pod vodstvom profesora Ive Žepine, osim Lijepe naše, otpjevao je tijekom priredbe pjesme Djetešce nam se rodilo i Rock zvončiće.

Zvončići, zvončići, zvone na sav glas,
kroz tihu noć i čitav kraj zvone za sve nas.
Glazbenu točku su nam pripremili naši najmlađi i najdraži učenici, učenici I. razreda sa svojom učiteljicom Anastazijom Šušić.

Lara Gracin

Lara Gracin, učenica III.a razreda, pokazala nam je svoje vještine pokreta ritmičkom točkom uz glazbu “Lord of dance”.

Pjesma Majke Tereze koju su recitirali učenici III. razreda. Recital je pripremila učiteljica Silvija Jadrijević.

Svi znamo pjesmu o Zeki i potočiću. Pogledali smo ritmičku točku učenika II. razreda koji su svojim pokretom iskazali svoj doživljaj te pjesme! Ritmičku točku je pripremila učiteljica Anita Vidović.

"Božićna priča" učenika dramske skupine pod vodstvom učiteljice Jadranke Bašić

Igrokaz "Darovi s jamstvom" koji su pripremili učenici VI. razreda pod vodstvom vjeroučitelja Marka Majetića.

"Šibenska molitva" ili "Gospina pohvala" je najstarija pjesma pisana latinicom na hrvatskom jeziku. Čuli smo je u interpretaciji učenika VI. razreda koje je pripremila voditeljica dramske skupine, profesorica Gordana Kovačević!

Tu su naši najmlađi gosti, možda već dogodine naši učenici, koji su nam uputili tople riječi

A na samom kraju - ravnatelj Nedjeljko Marinov zaželio je svima sretne i blagoslovljene predstojeće blagdane.

Kroz priredbu su nas vodile Karmela Makelja i Željka Vučemilović.

objavio: Administrator   datum: 22. 12. 2012.