OTVORENO 54. NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA REPUBLIKE HRVATSKE

OŠ Primošten domaćin je još jednom državnom natjecanju.

Lijepa naša domovino

Ante Jurin nas je vodio kroz svečanost otvaranja:
Mašta je početak stvaranja. Maštate o onome o čemu žudite; želite ono o čemu maštate: i na kraju stvarare ono što želite. Jer - mašta je važnija od znanja...

Nedjeljko Marinov, ravnatelj OŠ Primošten pozdravlja skup u ime domaćina ovogodišnjeg državnog natjecanja, a nakon njega slijede:

Zoran Smolić, dožupan Šibensko-kninske županije,

Ante Markotić, predsjednik Hrvatske zajednice tehničke kulture,

Željko Medved, predsjednik Udruge pedagoga tehničke kulture

Luka Majetić, predsjednik državnog povjerenstva

Vinko Filipović, ravnatelj Agencije za odgoj i obrazovanje

Slijedio je kulturno-umjetnički program učenica i učenika Osnovne škole Primošten. Pjesme "Stara teta Mare" i "Moje računalo", izveli su  je „Skosovići“, zbor OŠ Primošten kojim je ravnao Ivo Žepina

U kongresnoj dvorani hotela „Zora“ pozorno se prati program, a tražilo se i "mjesto više"

Nastavlja „Sivko“, dramska igra o jednom magarcu, ili kako se u nas kaže - tovaru. Znanost, tehnologija, napredak civilizacije nisu predvidjeli što bi se moglo učiniti s jednim običnim - tovarom. A kako je to riješila dramska skupina naše škole s voditeljicom Gordanom Kovačević imali smo prilike vidjeti na pozornici kongresne dvorane

Gabrijela Perkov je službeno otvorila 54. državno natjecanje mladih tehničara. Ona je najbolja učenica naše škole, koja ove godine osvaja u županiji prvo mjesto na natjecanju iz geografije te prvo mjesto na natjecanju iz biologije, a plasirala se na državna natjecanja iz fizike i biologije!

U predvorju hotela pogledali smo izložbu radova mladih tehničara

objavio: Administrator   datum: 28. 3. 2012.