I. mjesto Grafičkoj sekciji UZ "Maslina"

Za grafičku mapu "Lijepa naša kap" grafička radionica Učeničke zadruge "Maslina" osvojila je prvo mjesto na županijskom natjecanju, u kategoriji likovnih radova - osnovne škole, u ekološko-edukativnoj akciji Hrvatske turističke zajednice "Volim Hrvatsku" i predstavljati će našu županiju na državnom natjecanju

LIJEPAGRAFIČKA MAPA
LIJEPA NAŠA KAP

Nacionalni parkovi i parkovi prirode Krka, Sjeverni Velebit, Kornati, Risnjak, Plitvička jezera, Kopački rit, Brijuni, Mljet, Paklenica, Samobor - Žumberak, Papuk i Lonjsko polje su motivi korišteni u ovoj mapi, a otisnuti su u tehnici ink-jet printa ispod motiva kapi koja je otisnuta s matrice linoreza.
Kap vode iz koje nastaje život, vode koja oblikuje, stvara i razara krajolik, daje mu tisuće različitih oblika i određuje naš život. Obična kap, kap koja se rasprskava, koja se smije, koja je list ili plamteći meteor, ili niska sitnih kapi koja čini veliku kap, kap ornament... te kapi koje upravo dotiču vodu, rasprskavaju se i uviru u nju.

Grafičari:
Tina Huljev VIII., Dolores Jurić (voditeljica projekta) VIII., Nora Čobanov VIII., Ana Mikelin VIII.,
Gabrijela Perkov VI., Petra Čobanov VI.

Grafička mapa ima dvanaest listova, otisnuta je u šest primjeraka. Svaki list numeriran je brojem od 1/6 do 6/6, te je na njemu otisnut suhi žig UZ “Masline”

Primošten, 2010. godineNAŠA KAP

Primošten, 2010. godine

Pogledaj grafičku mapu "Lijepa naša kap"

Studio Galerije Svetog Krševana, Šibenik: u organizaciji Turističke zajednice Šibensko-kninske županije proveden je županijski natječaj akcije "Volim Hrvatsku". Ovdje su predstavljeni literarni i likovni radovi na temu "Bogatstvo Hrbatske u kapljici vode". Predsjednik ocjenjivačkog suda prof. Šime Vlašić sa suradnicama proglašava rezultate natječaja.

Predstavnici naše škole primaju nagradu i priznanja.

Nagrađeni grafičari sa svojim mentorom: Ana Mikelin, Nora Čobanov, Tina Huljev, Dolores Jurić, Petra čobanov, Velibor Janković, Gabrijela Perkov, Tamara Skorić i Luka Markić.

Svojim radom predstavljati će našu županiju na državnom natjecanju ekološko-edukativne akcije Hrvatske turističke zajednice "Volim Hrvatsku".

Grafičari:
Tina Huljev VIII., Dolores Jurić (voditeljica projekta) VIII., Nora Čobanov VIII., Ana Mikelin VIII., Tamara Skorić VII., Luka Markić VII., Gabrijela Perkov VI., Petra Čobanov VI.

LIJEPAGRAFIČKA MAPA

Primošten, 2010. godineNAŠA KAP

Primošten, 2010. godine

objavio: Administrator   datum: 26. 5. 2010.