9. DJEČJI GLAZBENI FESTIVAL PRIMOŠTENSKI SKOSOVIĆ

Obilježavajući Dan škole u Osnovnoj školi Primošten održan je 9. dječji glazbeni festival „Primoštenski skosović“. Festivalu su osim učenika i zaposlenika škole nazočili roditelji te članovi Školskog odbora i Vijeća roditelja.

Dan škole je tradicionalno obilježen podjelom priznanja i nagrada učenicima koji su tijekom školske godine 2013./14. postigli najznačajnija ostvarenja u natjecanjima, smotrama, izvannastavnom i izvanškolskom radu. Nagrade je učenicima predao ravnatelj škole, dr. sc. Nedjeljko Marinov:

Mia Luketa, 2. mjesto na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika,

Tonino Ninić, 2. mjesto na županijskom natjecanju iz kemije,

Jakov Filip Prgin, 2. mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika,

Branimir Gačina Bilin, za 4. mjesto na županijskom natjecanju iz engleskog jezika.

Za osvojeno 2. mjesto na županijskom natjecanju nagrađen je školski tim gimnastičarki: Danijela Gracin, Lara Gracin, Loreta Matošin, Marta Jurin i Laura Žarkov.

Za postignuća u natjecanju mladeži Crvenog križa nagrađen je školski tim: Lukas Perkov, Mihaela Perkov, Estela Perkov, Kristina Gašperov i Ivana Marinov.

Mateo Bolanča je nagrađen za 3. mjesto u natjecanju jedriličara klase Optimist do 12 godina.

Najuspješniji pjevači prema glasovima publike bili su:

1. mjesto Laura Žarkov, Tia Jurin, Lorena Bara i Petra Jurin za      pjesmu Brazil.

2. mjesto Lorena Bara i Marieta Brezak za pjesmu Prijateljice.

3. mjesto Vanna Hulje za pjesmu Locked out of heaven.

Stručni sud je dodijelio četiri nagrade.

Za najuspješniju debitanticu proglašena je Laura Furčić (1. razred) za pjesmu Counting stars.

1. mjesto Tea Smolić Ročak za pjesm Da se opet tebi vratim.

2. mjesto Gabriela Papak za pjesmu Hallo.

3. mjesto Lorena Bara i Marieta Brezak za pjesmu Prijateljice

2. mjesto prema glasovima publike za najuspješnije pjevače osvojile su: Laura Žarkov, Tia Jurin, Lorena Bara i Petra Jurin sa pjesmom Prijateljice i 3. mjesto prema stručnom sudu

2. mjesto prema stručnom sudu za najuspješniju pjevačicu osvojila                             je  Gabriela Papak za pjesmu Hallo

3. mjesto prema glasovima publike za najuspješniju pjevačicu osvojila je  Vanna Huljev za pjesmu Locked out of heaven

Stručni sud je Lauru Furčić (1. razred) za pjesmu Counting stars proglasio najuspješnijom debitanticom

1. mjesto prema Stručnom sudu za najuspješniju pjevačicu osvojila                               je  Tea Smolić Ročak za pjesmu Da se opet tebi vratim

1. mjesto prema glasovima publike za najuspješnijeg pjevača osvojile su Laura Žarkov, Tia Jurin, Lorena Bara i Petra Jurin za pjesmu Brazil.

Foto: Petra Badžim (8.a)

i Admin

objavio: Administrator   datum: 8. 5. 2014.