MAŠKARE U ŠKOLI

Organizatori: Ivana Marinov, Laura Bisaku, Ana Makelja, Kristina Gašperov, Petra Badžim, Mihaela Perkov, Estela Perkov, Mihael Perkov, Luka Perkov, Alen Huljev, Ivan Soža, Branimir Gaćina, Luka Čobanov, Karlo Jurić, Marino Gracin, Jakov Novokmet, Jakov Filip Prgin, Antonio Čobanov i Tomislav Šparada

Sudci: Josip Jurić, Marko Bašić, Marko Marinov, Ivo Blažević i Gabriel Perkov

Voditelji: Matej Vukić i Vino Čobanov

Pogledajmo na slijedećim fotografijama kako je bilo u našoj školi za vrijeme maškara u ponedjeljak 3. ožujka !

Maškarane osmašice ujedno i organizatorice maškara koje su pazile da sve bude kako treba.

Jedan od voditelja  maškara, Matej Vukić obavljao je posao kako treba.

Osmaši u žiriju pažljivo su gledali sve točke.

Drugi voditelj, Vinko Čobanov, također se trudio zabaviti publiku i svima uljepšati dan.

Školski hodnik polako se punio.

Voditelji započinju priredbu.

Sve oči su bile uperene u točku koja se izvodila.

Juniorke Balansa otplesale su koreografiju na pjesmu „Monster high“,  koju je uvježbala Iva Mihelčić- Perković.

Bilo je tu vampira, superheroja, maca,šumskih vila, pokoji Batman…

Profesor Neno dobio je zadatak da čita tekst na njemačkom jeziku.

Prvašice Eva, Luna i Paola trudile su se što bolje otplesati svojju koregrafiju na pjesmu Monster high.

Većina profesora nije se maskirala, ali su se djeca potrudila.

Balansice srednje skupine (3., 4., 5. razred) sve su poglede privukle na sebe koreografijom „ Jai Ho“.

Moglo se naći puno odličnih maski.

Bilo je tu i manje djece od školskog uzrasta koji su se potrudili izgledati što bolje.

Zaplesali su i profesori na pjesmu  „What does the fox say?“,  a kad je glazba stala oponašali su razne životinje.

Drugašica i petašica natjecale su se s profesorima.

Trećašice Daniela, Ivana- Paola, Lana i Patricija pokazale su svoje plesno umijeće na pjesmu „Sexy beach“.

Voditelji su zaboravili koja je točka na redu pa su se poslužili „malim šalabahterom“.

Erika Huljev otpjevala je pjesmu „Zapela mi haljina“.

Tigrice su također pozorno pratile priredbu.

Petašice Tia, Vanna, Jelena i Marta također su zaplesale.

Nagradu za najbolju  masku dobio je Duje, koji još ne pohađa osnovnu školu, ali se žiri odlučio da je njegova maska najbolja.

Četvrtašice Lorena, Marieta, Nika i Petra otpjevale su „Viski“, pjesmu Lidije Bačić.

Učiteljica nižih razreda Emilija Jurin maskirala se u šumsku vilu.

Letjeli su konfeti i svi su se dobro zabavljali.

Profesorica hrvatskog jezika Amalija Pancirov imala je orginalnu frizuru.

Tko će prije pojesti krempitu? Natjecali su se Gabriela Papak i Ante Luketa, Gabriela je bila brža i dobila nagradu.

Pobjednica maškara Glorija Žarkov otpjevala je Severininu pjemsu „Hurem“, dok je oko nje šetala „Mihaela“.

Profesorica hrvatskog jezika Gordana Pulić zadovoljna je svojim poklonom-metlom.

Profesor povijesti i geografije Krešimir Crljen za sudjelovanje na maškarama dobio je lisice.

Fotografije: Petra Badžim, VIII. a

objavio: Administrator   datum: 26. 2. 2014.

« Ožujak 2024 »